Yüzlerce X Crenshaw Skate Club, geçen ay Money Para Kayıtları Koleksiyonuna Uygun Streetwear Temelleri

koleksiyonu için birleşiyor, LA merkezli sokak kıyafeti markası The Yüzlerce, Crenshaw Skate Club’dan başka biriyle bir ortaklık daha geri döndü. Bu küçük kapsül koleksiyonu, bir dizi parlak ve renkli tişört ve taze görünmenizi garanti edilen kapüşonlar içerir.

Bilmediğiniz için Crenshaw Skate Club, 21 yaşındaki Tobey McIntosh tarafından kurulan genç bir paten markasıdır. Kurucusuna göre, Crenshaw Skate Club’ın amacı, paten endüstrisinde yaygın olarak gözden kaçan şehir içi gençleri temsil etmektir.

Yüzlerce üzerinden görüntü
Ortaklığın kendisi, Yaratıcı Ben Yüzlerce ilk olarak, Yaratıcı Tobey McIntosh sadece 14 yaşındayken gençliğinde CSC’yi fark ettiği için yüzlerce gezi anı. İkili şimdi akıllarını biraz canlı parçalar için bir araya getirdi.

T-shirt, hoodies ve bir snapback şapkası gibi zımbalar dahildir, her bir parça patenle ilişkili grafik veya tasarıma sahiptir. Boyunca, Grafiti tarzı yazı tipi stilleri, geleneksel yüzlerce kutu logosu gibi tanıdık temalarla eşleştiriliyor. Tam koleksiyon şu anda yüzlerce uygulamada ve markanın web sitesinde sunulmaktadır. Diğer yandan, Levi’nin sonbahar / kış 2021 için Japon işçiliği etkinliğine devam ediyor.

Yüzlerce üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post