Hayvan geçişinde adayı keşfedin x puma “Yeni Ufuklar” Koleksiyonu

Bunu okuyorsanız, Nintendo’nun hayvan geçişine kimin bağımlısı veya en azından olduğunuzdan biri olduğunuzdan şüphemiz yok : Yeni Horizons video oyunu. Mart 2020’de pandeminin ortasında çıkış yapan internette çok oyunculu Nintendo Switch oyunu hızla dünya çapında bir fenomen haline geldi ve söylemeye gerek yok, spor ayakkabı bile konsolun WTB’lerini vuruşlardan ziyade yayınlıyordu. Günümüze kadar hızlı bir şekilde, birçok oyuncu en iyi cenneti terk etti ve Tom Nook’a borçlu oldukları finansal yükümlülükleri unuttu. Eğer bir süredir adanızı kontrol etmediyseniz, o zaman Alman spor giyim etiketi Puma, bir kez daha yepyeni bir deneyim için sizi davet ediyor ve aynı zamanda Başlangıç ​​için Animal Crossing X Puma “Yeni Ufuklar” koleksiyonunu kullandı. !

İşbirlikçi topluluk, çok sevilen komşuluk oluşturma oyunundan imza temaları taşıyan üç amiral gemisi Puma ayakkabı siluetleri ile canlı bir stile sahiptir. Set, bir çift 1968 geleneksel basketbol ayakkabısı Puma süet ile başlıyor. Tom Nook’un Hawaii gömleğinin başını sallayan nane renkli yaprak grafikleri ile aksanlı bulanık bir süet üste sahiptir.

Puma aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Daha sonra, ünlü hayvan geçiş sakinlerini sergileyen Puma Wild Rider, gösterişli paneller var. Puma’nın tanıdık formstrip logosu daha sonra yan panelleri yarı-translucent bir malzemeyle süslerken, tüm süet muadilleri kahverengi, mavi ve yeşilin yumuşak renklerinin tadını çıkarır. Kullanmanın son taksiti, naylon kullanan Puma Future Rider ve süet ile birlikte tuval dokuması geliştirmektedir. Aynı renk paletine de sarılmış, her şeyi yuvarlamak için tasarımın standart öğeleri hala topuktaki TPU levhası da dahil olmak üzere kalır.

18 Eylül’de ortaya çıktığında hayvan geçiş X Puma “Yeni Ufuklar” ı takacak mısınız? Öyleyse, üçlü size önemli miktarda çan harcayacağından, bu balıkların yanı sıra tarantulaları satmaya başladığınızdan emin olun. Mevcut tüm Puma ayakkabılarını anlamak için, günlük güncellemeler için burada tek satıcıda inceleyin. Benzer haberlerde, Manchester City X Puma, bu Aqua’dan ilham alan kitle damlalı kalıyor.

Puma aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Puma aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post