Air Jordan 1 Yüksek OG “Seafoam”, Air Jordan 1’i çevreleyen tanıtıldı

yutturmaca, her zaman en yüksek seviyededir ve bu, Air Jordan 1 Yüksek OG’de herhangi bir zamanda duracak gibi görünmüyor gibi görünmüyor “Seafoam” açıklanıyor. Saf mükemmelliğe yöneltilen bu temiz kesim krep, bir polis olması gereken bir polis ve işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Sneaker Insider @SoleHeatonfeet tarafından tanıtılan “Seafoam” temiz beyaz bir taban üzerinde çalışırken deri “Seafoam” panelleri topuk, bağlama sistemi ve ayak parmağı kutusunu süslüyor. “Şifa Turuncu” gölgeleri yanal ve medial taraf Nike Swoosh markasını süslüyor, ince ama çarpıcı bir kontrast popu için ayak bileği bölgesine bakıyor.

Ünlü Ürdün markası kanatlı basketbol boğazın etrafında işten çıkarılabilir ve her şeyi yuvarlamak, mükemmel dengeli estetiği sonuçlandıran bir “Seafoam” kauçuk dış taban ile kaplı bir hava orta tabandır.

Şu anda Nike Air Jordan 1 Yüksek OG “Seafoam” hakkında başka bir şey bilinmese de, 2021 yazında bir süre geleceklerini biliyoruz. Bu renk hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve İlgili haberlerde, Air Jordan 1 yüksek OG “Siyah Ayak Parçalanmış Backboard” tanıtıldı!

Soleheatonfeet üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post