Beyaz kapalı olan converse chuck taylor “yarı saydam” paketi şimdi sadece 45 £!

Off-White X Converse Chuck Taylor, 2018’in en popüler sürümlerinden biriydi. Virgil Abloh’un bir parçası olarak serbest bırakılan “On” koleksiyonu, bir anda sunuldu. Eğer günde bir polis memuruna geri dönme olasılığı almadıysanız ve bir çift için 700 siyasi kadar ödeme yapmazsanız, daha sonra Converse Chuck Taylor “yarı saydam” paketi olduğu için sırtınızı aldık. Bir sonraki en iyi şey – sadece 45 £!

“Yeşil” nin yanı sıra “mavi” lezzetlerin yanı sıra, her conun üst kısmı, biraz gören sentetik bir malzemeden yapılır, böylece çorap oyununuzu kolayca esnetebilirsiniz. Amerikan Markasının İmza Yıldızı Logosu yaması medialleri redderken, bantlama, bağlama sistemini ve çözünmeyen bir vibe için yerdeki topuk sayacını tutar.

Bir lastik kap, bu geleneksel tüm yıldız estetiği için toe kutusuna vurur, yanı sıra her şeyi yuvarlaklaştırmak, vulkanize kauçuk orta sezi yapar, konfor, dayanıklılık, yanı sıra çekiş arasında mükemmel bir denge sağlayan spor ayakkabılarını sağlar. -Round Sneaker.

Şimdi Foot Locker İngiltere’den temin edilebilir, Converse Chuck Taylor “Saydam” paketi, sadece son derece sınırlı bir süre için 45 £ için! Bunları günlük rotasyonunuza ekleyeceğinizi ve buradayken, şu anda 60 £ ‘dan az olan bu 20 çırpıcıyı inceleyeceğinizi anlamamıza izin verin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post