Nike React Boyut 55 “Pure Platinum” şimdi Nike UK’de sadece 63 £!

Payday teknik olarak sadece köşede olsa da, bazı durumlarda ay sonunda harcama yapma arzusuna dayanmak zor olabilir. Neyse ki, bir hizmetimiz var – Nike Entery React 55 “Pure Platinum” şimdi Nike UK’de sadece 63 £ sunuluyor!

Bir pazarlık arıyorsanız, o zaman daha fazla görünmeyin, çünkü bu fiyat için bir ayakkabı cehennemi. Ultra temiz bir renk yolunun yanı sıra aerodinamik görünümleri sergileyen bu reaksiyonlar, fiyatın bir kısmında bir mega premium havası sağlar!

£ 115.00 £ 63.00int’l Nakliye

Şimdi satın al

£ 115.00 £ 63.00int’l Nakliye

Şimdi satın al

Hafif ve esnek bir sentetik kumaştan üretilen Uppers, Nike’ın imza estetiğini sergilerken, her zamanki gibi çağdaş görünecek saf bir platin görünümünde süslenmiştir. Etiketin ünlü Swoosh logosu hem lateral hem de medial taraflarda bulunurken, “şematik” grafikler siluetin arkasındaki zorlu stil sürecine işaret ediyor.

Ayakta, React Innovation, bunların rotasyonunuzdaki en rahat spor ayakkabılardan biri olduğunu garanti etmek için konumdan gurur duyar. Henüz bir çift reaksiyon denemediyseniz, her gün bunlara adım atmak isteyeceğinizi garanti edebiliriz! Bu fiyata, kim direnebilir?!

£ 115.00 £ 63.00int’l Nakliye

Şimdi satın al

£ 115.00 £ 63.00int’l Nakliye

Şimdi satın al

Şimdi Nike UK’ye gidin ve sadece 63 £ karşılığında React 55 “Pure Platinum” unsurunu toplayın ve hafta sonu için tam zamanında rotasyonunuza yeni bir çift ekleyin! En son tüm ayakkabı haberleri ve güncellemeler için en iyi tek sağlayıcıda en iyi kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve burada yaklaşan Union La X Jordan 4’ü inceleyin!

£ 115.00 £ 63.00int’l Nakliye

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post