Adidas Futurecraft Strung, Futurecraft döngüsünü alay ettikten ve Futurecraft 4D’ye daha geniş bir sürüm verdikten sonra başka bir boyuta

geçiyor, Three Stripes şimdi yeni Adidas Futurecraft Strung ile gelecekteki odaklı çizgisine başka bir spor ayakkabı ekliyor. Koşu ayakkabılarını tamamen yeni bir boyuta götüren Alman devasa, yine teknolojinin sınırlarını zorluyor ve kendinden geçmiş olduğumuzu söylemek kendi başına bir eksiklik.

Tekstil spor ayakkabıları kesinlikle yeni bir şey olmasa da, yükü geliştirerek ultra iyileştirirken, Strung bunu tamamen farklı bir şekilde yapıyor. Büyük miktarlarda üretilen Primeknit Upers’tan farklı olarak, bu yepyeni ilerleme, yüksek giyim alanlarının ve nefes alabilirliğin çok fazla ihtiyaç duyduğu üst düzeyleri oluşturan yüksek gelişmiş robotları kullanıyor.

Tek dilim örgüsü, 1.000’den fazla iplik ve ayağın konturları ile mükemmel çizgilerden yapılmıştır. Bu, akım örgü ayakkabılarının bunu sadece yatay ve dikey olarak yapabileceğini dikkate aldığınızda şaşırtıcıdır.

Adidas aracılığıyla görüntü
Bu aynı zamanda delicesine hızlı bir ayakkabıyı kırmak için bir araya gelir. Bunun üzerine, orta taban, 2017’yi göz önünde bulundurarak turlar yapan çok tanıdık Adidas 4D teknolojisinden yapılır. Dijital ışık sentezi adı verilen bir süreç kullanarak veya kısaca DLS, karmaşık kafes kullanıcıları optimum miktarda kullanıcılara sahiptir. her adımda konfor ve yastıklama. Bununla birlikte, Strung sadece gerekli alanlarda çekiş uygulayarak ağırlık kesmek için özel olarak tasarlandığından dış tabanın tamamen kaldırıldığını fark edeceksiniz.

Adidas Futurecraft’ın üzücü bir şekilde gerildiğini hissediyorsanız, biraz daha uzun süre beklemeniz gerekecek, çünkü bu 2021’in sonuna veya 2022’nin başlangıcına kadar halka açık olmayacak. Ne düşündüğünüzü bize bildirin. Bu ayakkabı ve ilgili haberlerde Adidas Ultra 4D “Üçlü Siyah” tanıtıldı!

Adidas aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post