OI Polloi “Sportswear Co.” Üniversite tarzı malların koleksiyonu

Oi Polloi’ye aşina değilseniz, bunu değiştirmek isteyeceksiniz. Çünkü 00’ların başlarında, bu Manchester merkezli sokak kıyafeti/çağdaş giysiler, mevcut en iyi kıyafetlerden bazılarına sahip İngiltere merkezli hayranlara sundu ve şimdi kendi OI Polloi Sportswear Co. hattını piyasaya sürdü.

Bu en yeni kıyafet koleksiyonu, hepsi hem biçim hem de işlev üzerine belirgin bir odaklanarak gelen klasik AmericanA’dan esinlenen kolej silüetlerini kolayca kucaklıyor. Tam menzil, kaliteli örme stilleri ile karıştırılmış ağır siklet polar arka forma parçaları spor.

Oi Polloi aracılığıyla görüntü
Hoodies, mürettebat, tişört, joggers, şort, yarım zips ve örgüler moda aralığında yer alır ve hepsi bir dizi modaya uygun tonlarla dekore edilmiştir. Bej, açık gri, kirli beyaz ve kahverengi nötr tonları orman yeşili, deniz mavisi ve derin donanma sıçramaları ile vurgulanır.

Oi Polloi aracılığıyla görüntü
Portekiz’de maksimum kaliteyi garanti etmek için sunulan her modaya uygun siluet, pamuk% 50 organik ve% 50 geri dönüştürülmüş karışımla geliyor. 2022’de hayati parçalarınızı yükseltmek istiyorsanız, bu keskin koleksiyondan daha fazlasına bakmayın. Tam OI Polloi Sportswear Co. hattı artık markanın web sitesinde mevcuttur. Diğer yandan, Peaceminusone tatiller için tam zamanında sürpriz bir düşüş sağlıyor.

Oi Polloi aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post