Sacai X Nike Blazer Low, “Siyah” ve “Beyaz” Patent Panelleri

Japon moda tasarımcısı Chitose Abe’nin yanı sıra, SACAI etiketi, spor giyimiyle işbirlikçi sürümleriyle öne çıkan isimler haline geldi. Dev Nike. Özellikle Blazers, 1977 klasiğinin iki yeni ayarlamasını ortaya koydukları için şu anda her iki kutlamalar için inkar edilemez bir tasarım. Yeni Sacai x Nike Blazer Low “Black Patent” ve “Beyaz Patent” ‘nin resmi resimleri canlı, bu yüzden daha iyi bir görünüm için kontrol edildi!

Sacai x Nike Blazer Low, iki tek renkli toplulukta ortaya çıkıyor: “siyah” ve “beyaz”. Her iki çift hala SACAI’nin imza çift katmanlı estetiğine sahiptir – diller, ayakkabı bağları, swoosh logoları, markalaşma ve topuk kaplamaları.

Nike üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Bu sokağa hazır spor ayakkabılar, parlak bir kaplama sağlayan patent deri tabanları işler. Renk düzenlemesi açısından, “siyah” çifti kontrastlı beyaz tonlar içerirken, “beyaz” versiyonda gri ışık tonları bulunur. Ortak markalı Nike Fitness eğitmenleri, tabanlık üzerinde ekstra SACAI markalama izleri ile toplamdır.

Sacai x nike blazer düşük “patent” hakkında neye inanıyorsunuz? En son Nike damlalarından haberdar olmak için tam burada tek tedarikçiye kilitli kaldığınızdan emin olun. İlişkili haberlerde, sosyal durumun resmi resimleri x nike air max cent 1 burada!

Nike üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post