Maharishi x Nike Air Max 90 ‘Maha Olive’, Michael Kusumadjaja aracılığıyla% 100 Organik Pamuk

resimden yapılmıştır.
Londra’nın Maharishi, her zaman çevresel olarak ve sürdürülebilir faydacı kıyafetlerin yanı sıra yeni Nike Air Max 90 ortaklıkları kesinlikle farklı değil. Markanın son Tribeca amiral gemisi açılışını kutlayan ‘Maha Olive’, olduğu kadar çevre dostu.

% 100 organik bir pamuk yapısına sahip olan, yeni NYC tabanlı mağazalarının çiğ odun odun odunserlerinin başını sallayan talaşın yanı sıra, nar ve zerdeçal boyanın sonucu olan dünyevi karanlık bir çevre dostu ve ten rengi bir kombinasyonda boyanmıştır. armatürler. Buna ek olarak, temiz beyaz hava infüzyonlu orta taban geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılırken, “Maha”; Komut dosyası, tasarımı sonlandırarak dilin üzerine kalemlenmiştir.

Michael Kusumadjaja aracılığıyla görüntü

Michael Kusumadjaja aracılığıyla görüntü
Koleksiyonunuzda Maharishi X Nike Air Max 90 ‘Maha Olive’ istiyorsanız, dinlemelisiniz! 30 Ağustos’ta Londra’daki amiral gemisi yerlerinde ve New York City’de azalmaya hazırlanan ayakkabı da web mağazalarıyla sunulacak. Copping olacak mısın? Ne düşündüğünüzü anlayalım ve en popüler spor ayakkabı haberleri için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Michael Kusumadjaja aracılığıyla görüntü

Michael Kusumadjaja aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post