Bait X Reebok X Oyuncak Hikayesi Instapump Fury Og “Ordu Erkekler” bizi nostaljik hissediyor!

Bait X Reebok X Oyuncak Hikayesi Instapump Fury Og “Ordu Men”, efsanevi üç yönlü işbirliğinin bir parçası olarak piyasaya sürülen en son tasarımdır ve her zamankinden çok daha nostaljik hissetmemizi sağlıyor! Geçen hafta üçlünün Toy Story’nin vızıltısından ve Woody’den etkilenen bir Instampumpur Fury’i tanıttığını gördü, ancak bu sefer herkesin tercih edilen minyatür askerlerine saygı duyuluyor!

Yem yoluyla görüntü
Instapump Fury OG, 1994’te tanıtılan ilk, oyuncak hikayemize sadece bir yıl önce Pixar’dan başka hiçbir şey verilmeden sadece bir yıl önce tanıtıldı! Çünkü kült-klasik 90’ların koşucusu oldu, bu yüzden onu bu işbirliği için boş tuval olarak kullanmak mantıklıydı. Ordu-yeşillikte süslenmiş çift, oyuncakların kendilerinin nasıl paketleneceğine benzeyen özel paketleme olarak geliyor!

Reklam atışları, bu spor ayakkabılarının gerçek nostaljik değerini gerçekten gösteriyor ve burada tek sağlayıcıda onları kesinlikle sevdiğimizi belirtmek risksiz! Bunları sallamayı planlıyor olun, ister sadece bir koleksiyoncu parçası olarak sahip olun, sıcak bir çift olduklarını reddetme yoktur.

Yem yoluyla görüntü
Ellerinizi bir çift yem x reebok x oyuncak hikayesi instapump fury og “ordu adamları” üzerine almak istiyorsanız, internette çekilişten inanılmaz derecede kısıtlı sayılarla piyasaya sürülecekler, aynı şekilde sağlanan çiftler Koleksiyoncuların setin toplamına izin vermek için vızıltıyı ve Woody Edition’ı satın alanlara! En son tüm ayakkabı haberleri için tek sağlayıcıda en iyi kilitli kaldığınızdan emin olun ve burada iken, tüm zamanların en iyi 15 gururlu spor ayakkabısını inceleyin!

Yem yoluyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post