Yeezy artışı 350 V2 “Karbon”, bir şüphesiz gölge olmadan yayın tarihinin yanı sıra yayın tarihi

, yeezy artışı 350 v2 “karbon”, eski adıyla “Asriel”, en şüpheli olanlardan biridir. Yeezys hiç yapıldı. Bildiğiniz veya bilmediğiniz gibi, Kanye West, İncil’deki figürlerden sonra son birçok sürümünü adlandırıyor ve bu özel çift diğer dini gruplar arasında biraz heyecan uyandırdı.

Geçen yılki “Yecheil” e çarpıcı bir benzerlik taşıyan “Karbon”, yanal tarafta çalışan gizli bir şeritle birlikte siyah ve gri Primeknit üstüne sahiptir. Önceki herhangi bir 350 V2 türünün aksine, artış orta taban, beyaz bir renk tonuna batırılmıştır, bu da aldığı kadar giyilebilir olan keskin bir kontrast ile sonuçlanır.

İslam’a göre, Asriel ölüm meleğinin adıdır ve ölenlerin ruhlarını geçtikten sonra teslim ettiği belirtilir. Bu ayakkabıyı böyle adlandırmak Müslüman mahallesinin üyelerini son derece mutsuz hale getirdi, bu yüzden Adidas onu değiştirmeyi seçti.

Başlangıçta bu hafta sonu azalmak için ima edilen, sadece Adidas Yeezy’nin 350 V2 “karbon” gecikmesinin, her bir kutu etiketini yeniden basılması ve tüm belgeleri değiştirmesi gerektiğinden tetiklendiğini varsayabiliriz, böylece artık tanıtmasını bekleyebilirsiniz. Bunun yerine 3 Ekim. Çiftin yepyeni adına ne inandığınızı anlayalım ve burada olduğunuzda, Yeezy 700 V3 “Eremiel” e ilk bakabilirsiniz!

Repgod888 üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adidas Futurecraft Strung, Futurecraft döngüsünü alay ettikten ve Futurecraft 4D’ye daha geniş bir sürüm verdikten sonra başka bir boyutaAdidas Futurecraft Strung, Futurecraft döngüsünü alay ettikten ve Futurecraft 4D’ye daha geniş bir sürüm verdikten sonra başka bir boyuta

geçiyor, Three Stripes şimdi yeni Adidas Futurecraft Strung ile gelecekteki odaklı çizgisine başka bir spor ayakkabı ekliyor. Koşu ayakkabılarını tamamen yeni bir boyuta götüren Alman devasa, yine teknolojinin sınırlarını zorluyor