A-soğuk duvar* x nike zoom vomero +5 yüzeylerde iki yeni renkte

A-soğuk duvar* x nike zoom vomero +5’in piyasaya sürülmesine uymak Kasım ayında, Power Duo yeniden bir araya geldi Bir kez daha iki yeni renk için ve kesinlikle rotasyonunuzda alanlar olmalı!

Dünyevi kahverengi bir kombinasyonun yanı sıra parlak kırmızı bir renk tonunda ortaya çıkan her iki tasarım da yaşlanma sürecini hızlandırmak için satın almadaki PU kaplamalarından çıkarıldı, bu da spor ayakkabının görünümünün zamanla değişiklik yapacağını gösteriyor. OG meslektaşlarına kıyasla çok çekici olan Swoosh markalaşması, yanal ve medial tarafları süslerken, soğuk duvar* markalaşması yöntemini ayak parmağına yapar.

Bu iki yeni A-soğuk duvar* X Nike Zoom Vomero +5 renkleri hakkında hemen hemen hiçbir şey anlaşılamıyor, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! İlişkili haberlerde, soğuk duvarı* x nike hava kuvvetleri 1 ‘beyaz’ bir restock alıyor!

Yepyeni bir Nike Heat’e girmeye inanıyorsanız, akımı burada incelediğinizden emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adidas Futurecraft Strung, Futurecraft döngüsünü alay ettikten ve Futurecraft 4D’ye daha geniş bir sürüm verdikten sonra başka bir boyutaAdidas Futurecraft Strung, Futurecraft döngüsünü alay ettikten ve Futurecraft 4D’ye daha geniş bir sürüm verdikten sonra başka bir boyuta

geçiyor, Three Stripes şimdi yeni Adidas Futurecraft Strung ile gelecekteki odaklı çizgisine başka bir spor ayakkabı ekliyor. Koşu ayakkabılarını tamamen yeni bir boyuta götüren Alman devasa, yine teknolojinin sınırlarını zorluyor