Beastie Young Boys ve Adidas, ‘Paul’s Boutique’in 30. yıldönümünü kutlamak için sweatshirt esintili bir spor ayakkabı

için bir araya geliyor, efsanevi hip hop grubu Beastie Young Boys, adidas ile bir eşleştirme esinli bir spor ayakkabı için bir araya geldi ve bu bir Kesin polis olmalı! Americana Silhouette’i ele geçirerek, bu kesinlikle kaçırmak istemediğiniz bir ayakkabı!

Tamamen vegan olan kirli beyaz bir tuval yapısına sahip, sakız kauçuk ayak kutusunda ve orta tabanda bulunabilir ve ayakkabıyı dünyevi bir palet sunar. Lateral ve medial yan paneller boyunca, Cotton Jersey Three Stripe markalaşması bulacaksınız ve bu malzeme ayrıca iç astarda bir görünüm kazandırır.

“Beastie Boys”; Marka bilinci, dilleri ve iç tabanları süslüyor, bugün hala dünyada rezonansa giren hip hop kültürü üzerindeki aşırı etkilerini kutluyor ve hepsini tamamlamak için, özelleştirilmiş trefoil logoları topuğa doğru ilerliyor ve görünümü tamamlıyor.

Koleksiyonunuzda Beastie Young Boys X Adidas Americana’yı istiyorsanız, 25 Temmuz’da belirli paten mağazalarında düşecek. Bunlar hemen hemen satılırken, potansiyel bir yeniden stok için @ThesoLerestocks’ta kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post