“String Siyah/Kötü adam Kırmızı” ve “Tur Sarı”

‘deki ilk iki Sacai x Nike Vaporwaffle Colorways, Swoosh Markası ve Chitose’da Sacai X Nike Vaporwaffles’a ilk resmi bakışınız yeni Abe’nin Japon moda etiketi, bu sefer “Sacai x Nike Vaporwaffle Kötü Adam Kırmızı” ve “Sacai x Nike Vaporwaffle Seak Sarı” şeklinde geliyor.

Önceki sürüm, 2020’nin en hiper kapsüllerinden biriydi ve bu bir sonraki düşüşün farklı olmasını beklemiyoruz. Her iki yepyeni çiftine de en iyi resmi resimler şeklinde ilk baktık, bu yüzden daha fazlası için kontrol ettik!

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim
Yaklaşan bu vaporwaffle’ların her ikisi de süet, atletik uyum ve premium deriler gibi çeşitli malzemelerden üretilmiştir, dikkatle seçilen renk yolları tıknaz görünümlü siluetleri tamamen geliştirir. Ortak Sacai tarzında, hem swooshes hem de diller, maksimalist bir tutucu markalaşma için iki katına çıkarken, iki dantel seti ruh halini sürdürüyor.

Under Foot, çift istiflenmiş bir orta taban, vintage koşuculardan motivasyon çekerek, bu vintage etkiyi anında tanınan bir görünüm için çağdaş estetikle bütünleştirir. Tabii ki, bunların günlük aşınmaya dayanabilmesinden çok daha fazlası olduğundan emin olmak için çok sayıda yastıklama gizlenir.

Nike aracılığıyla resim

Nike aracılığıyla resim
Yeni Sacai X Nike Vaporwaffles’ın her ikisi de çok yakında tanıtılacak ve 17 Aralık şu anda bir çıkış tarihi olarak tahsis ediliyor. Polis yapmak istiyorsanız, en son çekiliş bilgilerini ipotek ettiğinizden emin olun, çünkü bunlar zaten oldukça hiper görünüyor! Bu arada, tek sağlayıcıda en iyi kilitli tutun ve yaklaşan Sean Civer X Nike SB Dunk Low’u inceleyin!

Nike aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post