Craig çevre dostu X Adidas Kamanda Koleksiyonuna

Craig çevre dostu daha iyi bir bakış, işbirlikleri söz konusu olduğunda asla geri çekilecek biri olmamıştı. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, İngiliz tasarımcı, moda dünyasının gördüğü en eşsiz ortaklardan birkaçını yarattı ve şimdi de Adidas Kamanda siluetine imza aptal estetiğini tanıttı.

Spor ayakkabısını vurmak için en eşsiz görünümlerden biri, geçen hafta kısa bir bakış yakaladık, ancak şimdi çok daha iyi bir görünüm alıyoruz! Kırmızı, siyah, yeşil ve mavi renklerde görünen her ayakkabı, parlak şeffaf kaplamalara sahip bir neopren tabana sahiptir ve kesinlikle kafaları çevirmek için yapılmış fütüristik bir görünüm sağlar. Benzersiz kauçuk dış taban geri döner, kavrama ve başka hiçbir şey gibi çekiş sağlar.

Craig çevre dostu X Adidas Kamanda koleksiyonunun ne zaman düşeceğini merak ediyorsanız, 2020’nin erken saatlerinde bir düşüş için düzenlenir ve büyük olasılıkla Stockists’in yanı sıra Adidas’ta sunulur. Geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Düşüncelerinizi anlayalım ve siz buradayken Adidas Sneaker aralığına bir göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post