Futurecraft 4D’nin çıkışından bu yana üç yıl kutlamak için Parley X Adidas Ultra Boost 4D “Siyah”

‘ye ayak izi, üç çizginin kolunu büyük bir şekilde gizlenmiş gibi görünüyor. Geçen hafta ilk kez sızdırılan Parley X Adidas Ultra Boost 4D “Siyah”, Adidas’ın sunduğu en iyi şeyleri birleştirerek hayatımızda kesinlikle gerektiğimiz gerçek bir kase ile sonuçlanıyor. Bununla birlikte, @Hypetobs’tan bu yepyeni çekimler sayesinde şimdi ayak izi alıyoruz!

Hypetobs aracılığıyla görüntü
Kısmen okyanustan atılan plastikten yapılmış “Siyah”, dalgalı bir tasarımda onunla çalışan “mavi ruh” lifleri ile gizli bir Primeknit Ultra Boost üstüne sahiptir. İşlemeli markalaşma dili süslerken, üç şerit yanal ve medial yan paneller boyunca zarif bir şekilde ateş eder.

Aşağı doğru hareket ederek, tamamen siyahla yapılmış tam 4D orta taban keşfedeceksiniz. Karmaşık kafes yapısı ile kullanıcılara çılgınca miktarda yastıklama ve her adımda yanıt verir. Hatta bazıları Adidas Boost’tan daha rahat olduğunu belirtiyor, ancak karar vermeniz sizin için.

Hypetobs aracılığıyla görüntü
Adidas HK’ye göre, Parley X Adidas Ultra Boost 4D “Black” 29 Haziran’da tanıtılacak, ancak o tarihte dünya çapında serbest bırakılıp çıkmayacağından tam olarak emin değiliz. Bununla birlikte, “üçlü siyah” ve “üçlü beyaz” çifti söylentileri de aynı şekilde yüzüyor, bu yüzden geliştikçe daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Bu fütüristik ayakkabı hakkında neye inandığınızı anlayalım ve buradayken, bu sonlandırma futurecraft eğitmenleriyle üç yıllık Adidas 4D’yi de kutlayabilirsiniz!

Hypetobs aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Sacai X Nike Peg Vaporfly SP, geçen hafta Sacai X Nike Ldwaffle “Naylon White” ın gizlice göz attıktan sonra gelecek yılSacai X Nike Peg Vaporfly SP, geçen hafta Sacai X Nike Ldwaffle “Naylon White” ın gizlice göz attıktan sonra gelecek yıl

düşüyor olabilir, söylentiler şimdi bir sonraki işbirlikleri olabilecek şeyden ortaya çıktı. Sneaker Insider @Pyleaks’a göre, Sacai x Nike Peg Vaporfly SP 2020’de düşüyor olabilir ve burada şimdiye kadar anladığımız her