Nike ve Jordan Brand ile başarılı ortaklıklara uyan Off-White Arrow Mid-Top Sneaker’ın

üç yeni rengine hazırlanın, Off-White, oklarının orta stilinin yeni renklerini tanıtmaya hazırlanıyor. Kendini itiraf eden her spor ayakkabı için gerekli olan her renk polis memuruna hiçbir neden yoktur.

Nefes alabilen tuvalden üretilen yuvarlak kauçuk ayak, sertlik için güçlendirilir ve orta taban zıt blok çizgilerle vurgulanır. Yanda bir ok aplike ile stil, Off-White’ın anında tanınabilir en kaliteli salıncak etiketi ile tamamlanır. Siyah ve beyazla birlikte parlak sarı bir renkte gelen bu esnek spor ayakkabı her kutuyu keneler.

Ssense aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Tüm stil, imzalı bir beyaz dokunuş için dantel üzerine basılmış “ayakkabı bağları” ile yuvarlanır. Denim’den ve joggers’ın çok sevilen özel ayrılarınıza kadar giyilmesi basit olan bu spor ayakkabının aerodinamik stili onu stil için karmaşık hale getirir. Premium kumaşlar kullanan profesyonel zanaatkârlar tarafından yapılan bu lüks spor ayakkabı, dizinizi serinizde alacak.

Ssense aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Şu anda Ssense’de ideal polis memuru için kullanılabilir, Off-White Arrows Mid-Top Sneaker’ın her bir çifti sizi 395 £ civarında geri getirecektir. İster hayatınızdaki spor ayakkabı için bir hediye ister kendiniz için bir tedavi olsun, bu sevilen spor ayakkabıyı koleksiyonunuza ekleyin ve her gün giymek isteyeceksiniz.

Off-White’ın en güncel sürümlerini ve yeniden stoklarını anlayan ilk kişi olmak için tek satıcıya kilitli tutun.

Ssense aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post