Yeezy iyileştirme 700 V2 “Mauve” eserlerde

Tıpkı 2019’dan itibaren “atalet” gibi, Kanye West’in kopyalanması ve yaklaşan Yeezy ile birçok ünlü renklerinden birini yapıştıracak gibi görünüyor 700 V2 “Leylak” geliştirin. 2018 klasiğinden renk kombinasyonunu alarak, şimdiye kadar anladığımız şey!

Bilgi Sneaker Insider @Py_Rates’in izniyle, ikinci nesil “Mauve”, V1 ile aynı planı yenileyen bir görünümle işleyecek. İlk çift çok daha vintage bir estetiğe sahip olsa da, yeni versiyon tasarımında çok daha fütüristik. Koyu gri bir araya gelen taban üzerinde çalışan, deri ve süet paneller, gizemli siyah ve dünyevi kahverengi tonlarda üstüne zarif bir şekilde sarıyor. Aynı şekilde, düşük ışık koşullarında bile esneyebilmeniz için 3 m’lik bir bolluk keşfedeceksiniz.

Odağınızı aşağıya kaydırarak, Adidas Boost’un tıknaz bir yatağına ev sahipliği yapan son derece heykel bir orta taban alacaksınız. Bu, topuktaki kireç çevre dostu ovallerle vurgulanır ve her adımda uzun ömürlü çekiş için bir sürü sakız kauçuğu ile kaplıdır.

Resmi bir çıkış tarihi henüz onaylanmamış olsa da, Söylentiye göre Adidas Yeezy’nin 700 V2 “leylak” iyileştirme sonbahar aylarından hemen önce Ağustos ayında ineceğine dikkat çekiyor. Bu çifti kişisel koleksiyonunuza ekleyip ekleyemeyeceğinizi ve burada olduğunuzda, Yeezy’yi 700 “parlak mavi” geliştirmeye daha iyi bakabilirsiniz!

Py_rates aracıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post