İşte bu yüzden PUMA RS-X Tech ‘Fair Aqua’

Puma’yı son birkaç aydır öldürdüğü için pişman olacaksınız. Şimdiye kadarki en iyi çeyreğini duyurduktan sonra, rakiplerinden daha iyi performans gösteren Alman büyük, Puma RS-X teknolojisi ‘Fair Aqua’yı tanıttı ve kesinlikle başa çıkmadığınız için pişman olacaksınız. İkonik RS teknolojilerini günümüze getirerek, yaz spor ayakkabı rotasyonunuzda en çok bir çift ihtiyacınız var!

İkonik koşu sistemi koleksiyonuna en son ek olan ‘Fair Aqua’, piyasadaki diğer tıknaz spor ayakkabılardan farklıdır. Güzel kontrastlı ‘buharlı gri’ palette boyanmış olan hantal siluet, form ve işlevi kusursuz bir şekilde kaynaşır ve spor ayakkabılarına tüm farklı spor türleri için de ideal olan bir yaşam tarzı ayakkabısı sağlar.

Ultra nefes alabilen bir örgü tabanla övünen tereyağlı pürüzsüz deri paneller, premium bir yumruk atıyor. Tüm bunlar, tüm gün kıyafetleri için yapılan çorap benzeri rahat bir uyum için ayağınızın etrafına sarılır. Aşağıda, her adımda inanılmaz bir yastıklama için ekstra kalın ama hafif bir Imeva orta tabanı mevcuttur ve bu ekstra dayanıklılık için kauçuk ile kaplıdır.

Şimdi JD Sports’ta mevcut, Puma RS-X Tech ‘Fair Aqua’ nı gerçekten kaçırmak istemiyorsunuz! Bir çift yakalayıp yakalayacağınızı bize bildirin ve buradayken tam Puma Sneaker serisine göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Adidas Futurecraft Strung, Futurecraft döngüsünü alay ettikten ve Futurecraft 4D’ye daha geniş bir sürüm verdikten sonra başka bir boyutaAdidas Futurecraft Strung, Futurecraft döngüsünü alay ettikten ve Futurecraft 4D’ye daha geniş bir sürüm verdikten sonra başka bir boyuta

geçiyor, Three Stripes şimdi yeni Adidas Futurecraft Strung ile gelecekteki odaklı çizgisine başka bir spor ayakkabı ekliyor. Koşu ayakkabılarını tamamen yeni bir boyuta götüren Alman devasa, yine teknolojinin sınırlarını zorluyor