Bu yıl piyasaya sürülen ilk 5 moda baba ayakkabısı

Trendler çok garip şeyler, değil mi? Bir dakika, bir şey eski ve tarihli olabilir ve sadece birkaç dakika sonra, yılın en büyük moda ifadesidir.

İster beğen ya da beğenmeseniz de, ‘Baba Ayakkabı’ trendi burada kalmak için burada ve bu beş tıknaz spor ayakkabı tarafından yönetiliyor. Babanızın Pazar Barbekü spor ayakkabılarını kazmak ve onları kimsenin işi gibi sallamak için daha iyi bir zaman olmamıştı. Adidas ve Balenciaga’nın beğenilerinden vuruşlar sergileyen, bu yıl düşen ilk beş moda baba ayakkabısı.

Balenciaga Triple S

Bir sürü canlı renkte ve birkaç nötr varyasyonda mevcut olan Balenciaga’nın bu eğilimi çirkin Triple sn spor ayakkabısı ile başlattığını iddia edebilirsiniz. Koşu, basketbol ve atletizm de dahil olmak üzere üç farklı spordan tasarım ipuçları alan Fransız lüks moda evi, tıpkı babanızın koşu ayakkabıları gibi kasıtlı olarak giyilmiş görünmek için yaratılmış bir ayakkabı yarattı.

Adidas Yeezy 700 Wave Runner’ı Geliştirin

Herhangi bir kişi Kanye West’in yepyeni Yeezy’yi 700 Wave Runner’ı geliştirmeden yüksek moda baba ayakkabılarının bir listesini nasıl oluşturabilir? Onlara çirkin diyebilirsiniz, ancak birkaç yıl önce, Yeezy adını veren insanlar da tuhaf görünümlerinde 350’yi geliştirir ve şimdi 350 yaşları olmayan bir spor ayakkabı kongresi oldukça düşünülemez. Vogue Australia’nın Eylül başyazısında yer alan bu tıknaz spor ayakkabılar tıpkı babanızın Pazar Barbekü çırpıcılarına benziyor.

RAF Simons X Adidas Ozweego III

Adidas Collabs ile uyumlu olarak, üç çizgili marka ve seçkin Belçikalı moda tasarımcısı Raf Simons, sonbahar ayları için tam zamanında modern bir baba ayakkabısı için takım yaptı. Ozweego III şeklinde gelen spor ayakkabı, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor, yan panellerde belirgin silikon kabarcıkların yanı sıra bir adipren taban ünitesi ile performans yastıklıyor. Her yerdeki babalar muhtemelen bir akşam sürüşü için Pontiac Aztek’lerini alırken bunları giyecekti.

Supreme x Nike Zoom Streak

Bu yılın ilerleyen saatlerinde düştüğü söylentiler, Supreme X Nike Zoom çizgisi en üst düzey baba ayakkabısı. Açıkçası, bu yanan sıcak spor ayakkabının ana özelliği, üst kısmın çoğunluğunu ve ayakkabının içinde ve dış tabanda bulunan kırmızı hitleri kapsayan alevlerdir. Bu zoom çizgisi hakkında başka bir şey bilinmiyor, ancak ızgarasına gelmenizi çağırırken babanızın bunları giydiğini düşünebilirsiniz, sonra “Hey dostum, size nasıl bir biftek pişireceğinizi göstereceğim. “;

Gucci Apollo

Birkaç yıl önce Gucci, orta yaşlı kadınlar için yapılan ve yaratılan kahverengi deri çantalarla ilişkili bir markaydı. Ancak günümüzde bu tamamen farklı bir hikaye. Genç ve moda için temiz giyim koleksiyonları ve spor ayakkabı silüetleri hazırlayan İtalyan markasının Apollo Baba Ayakkabı bu geri dönüşün en iyi temsilidir. Tüm beyaz bir tasarıma sahip Apollo, estetikte giyilen bir spor yapıyor. Bu, mutfak lavabosunun altındaki borulara bakarken babanızın giyeceği krep türüdür.

Bu yıl düşen ilk beş moda baba ayakkabısı listemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Trendin hayranı mısınız? Sizce çok daha değerli birkaç ekleme olmalı mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zaman olduğu gibi, şimdiki ve en büyük spor ayakkabıları için burada tek satıcıda kilitli tutun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post