Şimdi mevcut: Nike Air Force 1 LV8 Yardımcı Programı “Black Volt” İle Swoosh

Yeni bir on yıla girdiğimiz için, geçmişin en sevdiğimiz spor ayakkabılarımız sadece olmayacak anlamına gelmiyor Her zamanki gibi alakalı! Geçen yıl büyük bir canlanmaya sahip bir ayakkabı olan Hava Kuvvetleri 1’i ele alalım ve bu son sürümün geçmesi gereken bir şey varsa, hype yakın zamanda sona ermiyor! Nike Air Force 1 LV8 yardımcı programı “Black Volt”, kesilmiş ve yansıtıcı swoosh’lara sahiptir. Nike UK’de piyasaya sürülenler ve boyutlar zaten hızlı bir şekilde satılıyor!

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Üçlü siyah renk, premium yuvarlanmış deri ve beklediğimiz tüm eski okul detayları. Ancak bu, yeni Air Force 1 LV8’den bu kadar etkilendiğimiz için değil, zamansız bir spor ayakkabı için çağdaş bir bükülme. 2019’un en çok satanlarının çoğu gibi, bu çift yapısız bir üst olmayı tercih ediyor. Bir kesim Swoosh, tam 3M yansıtıcı malzeme sayesinde daha da fazla dikkat çekiyor.

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Diğer ayırt edici özellikler arasında yan duvar boyunca damgalanan Nike Air markalaşması yer alıyor. Aksi takdirde tonal bir siluette tek renk sıçraması. Volt’un bu göz kamaştırıcı gölgesi, bu Ocak ayının en popüler lansmanlarından biri olabilecek mükemmel bir bitiş!

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Geçen haftanın başlarında piyasaya sürülen Nike Air Force 1 LV8 “White” ı unutmayalım. Aynı dramatik swoosh’u spor yaparken, bunlar ortaya çıktığında spor ayakkabı kafalarının gazlanması şaşırtıcı değil! Nike UK aracılığıyla her ikisinin de büyüklüğünüzü alın ve daha fazla spor ayakkabı güncellemesi ve uyarıları için @ThesoLerestocks’a yapıştırılmış kalın!

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post