En iyi çırpıcılardan 10’u 75 £ ‘ın altında

Kimse bu havada yeni bir çift tekme kullanmak istemiyor. Sonbaharın şimdi tam olarak yürürlüğe girmesiyle, aksi takdirde “çırpıcı” olarak anlaşılan sağlam bir krep çiftine yatırım yapma zamanı. Bu yaşam tarzı, daha karavuk mevsimi boyunca muhtemelen sizin için olacaktır. Onları kirletme konusunda endişe etmiyor, hepsi itirazın bir parçası.

Burada size en iyi 10 çırpıcıların 10 £ ‘ın altındaki 10’u getiriyoruz!

Converse bir yıldız öküz gri beyaz | Footasylum’da sunuldu

Biz Rapçi Tyler Yaratıcı tarafından Hype ana akımına geri getirilen bu mütevazi ayakkabı sıkıcı olmaktan uzak. Kıllı süet üst ve geleneksel yıldız teması, her türlü kıyafet için şık bir estetik getirir. Parlak, güçlü ve güçlü bir şekilde ve rahat bir şekilde Footasylum’da 10’dan fazla renk arasından seçim yapın.

Reebok Club C Vintage Tebeşir | Footasylum’da sunuldu

Yumuşak deri üst kısımlar bu kulübü kaplarken, yumuşak havlu içi iç vaatleri rahatlatır. Vintage ayakkabılar her zamankinden daha belirgindir, bu Reebok simgesine polis memuru için sadece bir neden daha.

Vans Old Skool Siyah | Footasylum’da sunuldu

Bu geleneksel paten ayakkabısında ne olursa olsun tamamen siyah. En dayanıklı kış eğitmenlerinden biridir. Muhtemelen bu çifti bundan yıllar sonra tekrarlıyor olacaksınız – bunları yüzmek için biraz ciddi aşınma ve gözyaşı gerektiriyor.

Nike Hava Kuvvetleri 1 Düşük ’07 Keten | Footasylum’da sunuldu

Nike’ın yaşlanması için asla çalışmayı bırakmayan yıllık bir esas. Bu sonbahar gölgesi hakkında ciddi bir şey var ve bu premium süet üstü sayesinde bunlar da zor.

Adidas Continental 80 Aero Mavi | Footasylum’da sunuldu

Kanye’nin kitabından bir yaprak alan Adidas, Yeezy Calabasas’a benzer bir stil ortaya çıkarır. Bu çift, yan duvardaki renkli bir şerit sayesinde daha da vintage oluyor. Düşük profilli estetik onları özellikle esnek hale getirir – denim veya joggers ile harika bir seçenek.

Converse Chuck Taylor All Star Ox | Footasylum’da sunuldu

Chuck Taylor’ın harika görünmediği bir şey var mı?! Bu iddiasız ayakkabılar sabah gidip gelme veya kampüste uzun günler üretildi. Onları kirletirseniz, sadece çamaşır makinesine itin!

Vans Otantik Fitness Eğitmeni Beyaz | Footasylum’da sunuldu

Bazen, özellikle daha karıştırıcı aylarda, ilk kez ulaştığınız basit fitness eğitmenleridir. Vans otantik, o tıknaz kauçuk tabanını korumanın yanı sıra daha fazla önemsiz olamazdı, bunlar sizi bu buzlu sabahlarda bile yere yapıştıracak.

Nike Hava Kuvvetleri 1 Şeni Swoosh | Footasylum’da sunuldu

Bu çırpıcıyı bu kadar benzersiz kılan yan duvar swoosh’taki benzersiz malzeme. Bunlar, rahat bir stajyer ve sıradan bir şeyle basit bir kıyafetle iltifat etmeyi sevenler üretildi.

Vans Old Skool Marshmallow | Footasylum’da sunuldu

Bir sonbahar ayakkabısının, Footasylum’daki büyük eski skool renkleri sayesinde çok siyah olması gerekmez, tonlarca çekici seçenek var. Bu yeni stil, olduğu kadar ikonik olan ikonik dama tahtası baskısını sergiliyor.

Vans Otantik Fitness Eğitmeni Siyah | Footasylum’da sunuldu

Tuval, minibüslerin üst kısmını hazırladı, otantik vaat ediyor, hantal olmadan yönlerden güvenlik. Sakız dış tabanına ve topuktaki duvar markalaşması için kırmızı renk özelliklerinin tek kontrast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post