Polo Ralph Lauren X MLB, bu koleksiyon

Polo Ralph Lauren X MLB ile bir ağır vurucu daha bir araya geldi! Major League Baseball’un en büyük takımlarından 4 civarında yer alan koleksiyon, gardırobunuza spor avantajı sağlamak için en iyi parçalar giymeye hazır.

Bronx’ta büyüyen Ralph Lauren, bugün hala var olan beyzbol için bir hayranlık kurdu. O, 2018’de markasının 50. yıldönümünü kutlamak için ilk sahayı bile attı. Yankees koleksiyonda yer alırken, LOS gibi diğer büyük isimlerle birleştirildi. Angles Dodgers, Chicago Cubs ve St Louis Cardinals.

Polo Ralph Lauren aracılığıyla görüntü
Büyük koleksiyon, imza pist ceketlerinden, kapaklardan zarif kapaklara ve fleetlere kadar bol miktarda stil içerir. Her parça, renklerin orijinal kalmasıyla ekibinin kimliğine sadık kalır, ancak Polo Bear ve dikişli marka logoları gibi modaya uygun Ralph Lauren imzalarının eklenmesiyle.

Koleksiyonun göze çarpan parçaları, ilk sahası sırasında Ralph Lauren tarafından kullanılan ceketi simüle eden saten Yankees ceketlerinin bir koleksiyonunu içeriyor.

Polo Ralph Lauren aracılığıyla görüntü
Koleksiyonun ilk kısmı şimdi Polo Ralph Lauren’in web sitesinde sunuluyor ve Amerika’nın ulusal eğlencesinin her türlü hayranı için bir zorunluluk var! Diğer yandan, Pharrell Williams daha önce hiç görülmemiş bir Adidas Sneaker işbirliği ile uğraşıyor!

Polo Ralph Lauren aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post