Yeezy köpük rnnr boyutlandırma: tam olarak nasıl sığarlar?

Yeezy Köpük RNNR, son yıllarda tanıtılan en çılgın siluetlerden biridir ve henüz dünya çapında bir sürüm almamıştır. Kanye West’in Adidas Originals ile sürekli işbirlikçi işinin bir parçası olarak, spor ayakkabılar, sokakta birkaç kafayı çevirmesi garanti edilen moda ileri bir görünüm sergiliyor. Şu anda elinden geleni yapmak oldukça zor olsa da, polis memuruna bir çift istiyorsanız, sığacaklarından emin olmak istersiniz.

Küçükler mi? Büyük koşuyorlar mı? Yeezy Rnnr hakkında en iyi tek tedarikçi hakkında anlamanız için gereken her şey var, bu yüzden daha fazlası için kontrol edildi.

Yeezy köpük rnnr – Karar nedir?

Fit: Köpük RNNR sadece tam boyutlarda mevcuttur ve tipik boyutunuza sunulan en yakın olana yuvarlanmanızı öneririz.
Konfor: Evin etrafında uzanmak veya dükkana atmak için mükemmeldirler, her zaman kullanılmak üzere geliştirilmiştir.
Bakım: Wipe Clean tek parça inşaat nedeniyle görevi yapar, bunları çamaşır makinesine koyma tehlikesi yoktur.
Boyutlandırma: Hem İngiltere’nin hem de ABD boyutları, karışıklığa neden olabilecek köpük RNNR’de tam olarak aynıdır.

Yeezy Foam RNNR – Ürün Uzmanlarımız Ne Düşünüyor

Branndannart aracılığıyla görüntü
“Şu anda onları salonla sallıyorum, ancak 21 Haziran tişörtlerin yanı sıra şortlar çıkacak.”
Adam Cheung – Haber Başkanı ve Yaratıcı
Nasıl sığarlar?

Yeezy köpük rnnr sadece tam boyutlarda sunulmaktadır. Garip bir şekilde, bu özel ayakkabı için ABD boyutları ve İngiltere boyutları tam olarak aynıdır. Genellikle Yeezy için bir 10.5uk giyiyorum, ancak bu durumda bir 10uk ile gittim ve mükemmel uyuyor. Ayak parmağının etrafında biraz sıkı, ancak köpük binası bunu neredeyse hiç fark edilebilir hale getiriyor.

Rahat mı?

Şüphesiz, köpük RNNR şimdiye kadar yapılmış en rahat şeylerden biridir. Kısmen sürdürülebilir yosunlardan hazırlanmış, Kanye West, Steven Smith’in yanı sıra Yeezy ekibinin geri kalanının ne yaptığını anlamıyorum, ancak bunlar gerçekten bir tombul bulutta yürüyormuş gibi geliyor.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

RNNR’yi ne kadar tam olarak şekillendireceğimi tam olarak belirtmek zor. Esasen onları şu anda salonla sallıyorum, ancak 21 Haziran tee gömlekleri ve şortlar çıkacak.

Onları nasıl temizlersin?

Yüzeylerin tam olarak ne kadar pürüzsüz olduğu için, tüm gereksinimleri biraz yıkama sıvısı ile kolay bir silme ve gitmeniz harika. Birkaç yönü oldukça “dayanıksız” bir duygu olduğu için bunları yıkama cihazına koymayı önermem.

Ryivibes aracılığıyla görüntü
“Potansiyel olarak şimdiye kadar giydiğim en rahat spor ayakkabı çifti.”
Jack Aldrich – Malzeme Yazar
Nasıl sığarlar?

Tipik Adidas boyutuma sadık kaldım ve harika bir uyum. İlk başta biraz sıkı hissettiler, ancak onları çok daha fazla kullandılar. Aynı şeyi yapmanızı tavsiye ederim, aksi takdirde ayaklarınızdan düşen bir çiftle sıkışıp kalabilirsiniz!

Rahat mı?

Potansiyel olarak şimdiye kadar giydiğim en rahat spor ayakkabı çifti. Özellikle günlük vuruşlar olarak hareket etmek için geliştirildiler ve sadece evin etrafında giymenin yanı sıra giymek için mükemmeller. Tek parça bina gerçekten spor ayakkabı tasarımında bir dönüşümdür.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Dürüst olmak gerekirse, sadece evin etrafında benimkini giyiyorum! Şu anda herhangi bir yere gidebileceğimiz gibi değil, aynı zamanda onları en iyi dışarıda giymek için en iyi sezon değil. Kesinlikle şortla da patlayacak olsalar da, öncelikle sweatpants ve kargo pantolonları ile ilgilidir!

Onları nasıl temizlersin?

Onları sadece evin etrafında giydiğim kadar pis olamıyorlar, ancak tabanlar biraz pisleşmeye başladığında, onlara yeni kadar harika göründükleri kadar kapsamlı bir silme sağlıyorum. Koleksiyonumda temizlenecek en basit spor ayakkabılardan biri.

Joe Rogan Experience aracılığıyla resim
“Yeezy hatmi köpüğü olarak adlandırılmalıdırlar, çok yumuşaktır, ancak aynı zamanda tahmin ettiğimden çok daha esnek ve yola hazır.”
Alim Montell Jalloh – Sosyal Ağ Yöneticisi
Nasıl sığarlar?

Ben bir uk7.5’in yanı sıra büyüklüğün yanı sıra kendime 8 tane alıyorum. Bunları çoraplarla kullanmak, rahat bir uyum sağlar, ancak çorapsız sallamayı seçerseniz gevşek hissedebilirler.

Rahat mı?

Yeezy hatmi köpüğü olarak adlandırılmalıdırlar, çok yumuşaktır, ancak aynı zamanda tahmin ettiğimden çok daha dayanıklı ve yola hazır. İlk başta, çöp kutusunu çıkarmak için CREP seçeneğim olacağına inanarak onları satın aldım, ancak sonra dükkan ayakkabılarına koşmaya başladılar ve o zaman kendimi giymek için her türlü sebep sağladığını keşfettim . Rnnr ismine rağmen gerçekten koşmayı önermemOnlara, aslında Crocs’ta koşmak gibi olacak.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Onları beyaz ayak bileği çorapları ile sallıyorum ve tipik olarak onları yardımcı joggers ve bir puffer ceketi ile şekillendiriyorum.

Onları nasıl temizlersin?

Şu anda bir mikrofiber bez kullanıyorum ve iyi oldu!

Kim Kardashian aracılığıyla görüntü
“Kanye’nin Yeezy hattından rahat olmayan bir şey olduğuna inanmıyorum.”
Raphael Paz – Malzeme Yazar
Nasıl sığarlar?

Genellikle her neyse yarım boyutta gidiyorum, bu yüzden biraz solunum alanı var, ancak bunlar yarım boyutlarda mevcut olmadığı için, sadece gerçek adidas boyutumla ve şekil iyice gittim!

Rahat mı?

Kanye’nin Yeezy hattından rahat olmayan bir şey olduğuna inanmıyorum. Yeezy Clog, bir delik karışıklığı ve sırtlar ile inşa edilmiştir, bu yüzden nefes alabilen deneyim aslında daha önce kullandığım herhangi bir şeye kıyasla bir seviyede.

Onları nasıl şekillendiriyorsun?

Ağır Crocs titreşimleri nedeniyle onları dışarıda giyecek sindirim yollarım yok, bu yüzden en iyisi şimdi onları eşofmanlarla evde sallıyorum.

Onları nasıl temizlersin?

Sabunlu suya batırılmış bir sünger her türlü fazla kiri silecek, gerçekten o kadar kolay!

Ryivibes aracılığıyla görüntü
Yeezy Foam Runner: Bilmeniz Gerekenler
İşte burada, profesyonellerimizin yanı sıra, ilk başta olmasalar bile Yeezy köpük RNNR’yi gerçekten derecelendiriyorlar. Endişe eden spor ayakkabı, stil açısından devrim niteliğindedir ve daha büyük bir sürüm meydana geldiğinde hiçbir soru daha da popülerliğe itilmeyecektir. Birçok yeni renk, 2022 boyunca azalmaya hazırlanıyor ve aynı zamanda ayakkabı ile ilgili olduğunda anlayıştaki kişiler için efsanevi bir seçim kalacağına dair özeliz!

En son tüm Yeezy Foam RNNR haberleri için tek sağlayıcıda en iyi şekilde kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve güncellemeler, başka birinden önce size getireceğimiz için güncellemeler!

Aşağıdaki diğer Yeezy Boyut Kılavuzlarımıza göz atın:

Yeezy artış 350 boyutta kılavuz
Yeezy artış 380 boyutta kılavuz
Yeezy artış 500 beden kılavuzu
Yeezy artış 700 beden kılavuzu
Yeezy Slaytlar Boyut Kılavuzu

Dergi ile anlaşma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post