Neden herkesin bir çift adidas Ultra Boost 19

sahip olması gerektiği için, Şubat 2015’te ilk kez düştüğü için, Adidas Ultra Boost, tüm zamanların en ikonik spor ayakkabılarından biri olan ve Şimdiye kadar sporcular tarafından yapılan çok iyi koşu ayakkabısı, şimdi olduğu gibi, üç şerit, yeni Adidas® Ultra Boost’un 19’u ile genel bir yeniden işleme sağlıyor, hem de burada spor ayakkabısı koleksiyonunuzda bir çiftin gerekliliğini tam olarak neden kullanıyorsunuz!

Neden yapmadın

Geri çevrimdışı olduğu zaman, Adidas Ultra Boost 19, herkesin ‘COP’ ya ‘listesinin tepesine hızla arttı, şimdi de son olarak serbest bırakılıyor, neden olmasın? Orada daha esnek UB gölgelerinden biri olan bu siyahın yanı sıra beyaz spor ayakkabı, neredeyse her uyumu için mükemmeldir, yanı sıra kırmızı POP da oldukça sonlandırılır! Bu yüzden bu Sneaker koleksiyonunuzu eklemeyeceğinizin bir nedeni yok!

Bu og

Şüpheci olanlar için, 2015 yılında tanıtıldığında Herkesin Adidas Ultra Boost OG’ye nasıl tepki gösterdiğini tam olarak aklınızda bulundurun mu? Bu doğru – aynı yöntem, yepyeni Adidas Ultra Boost 19’a tepki veriyorlar. Neden önce KANYE BÜYÜKÜNÜN BU BU BU BU BU BU BUNLARI KAYNAK?

Minimalizmi en üst düzeye çıkarmak

2018, spor ayakkabı fad’ları için büyük bir yıl olmuştur, ve en belirgin olanı, elbette, herkesin koleksiyonlarını devredilen yaptırılmış kalıbıdır. Minimalizmi en üst düzeye çıkarmak, ADIDAS Ultra Boost 19, bu yılın tümü olan örnek benzeri estetiği sağlayan güncellenmiş bir 3D Topuk Çerçevesi olan dört kesme kenarı bileşenine odaklanmak için on yedi parçadan tamamen yeniden inşa edilmiştir.

Rahat af

Daha fazla enerji geri dönüşü için optimize edilmiş bir yükseltme orta tabanına sahip, gelişmiş destek için bir burulma yayının yanı sıra geçiş ve hafif konfor için Primenk 360, Adidas Ultra Boost 19 rahat AF. Hustle’ın yanı sıra şehir hayatının karmaşası ya da dolandırıcılık için mükemmel bir gezi için mükemmel olan bu UB gerçekten konforun kralıdır. Dahası, tamamen yeniden çalışan bir kafes, kullanıcıların ek güçlendirme sunar.

Açıklama yapmak

Adidas Ultra Boost’un 19’un son derece göz alıcı olduğu gerçeğinden saklanma yoktur, bu yüzden neden bütün kıyafetlerinize merkez parayı yaparak bir açıklama yapmıyorsunuz? Basit ama çarpıcı, kesinlikle herhangi bir kıyafet türü, ayaklar üzerinde bir çift varsa tamamen gidecek. Sadece bir dakika boyunca buna inan! Ayrıca, yapısız eğilime atlamak istiyorsanız, bunlar kendinizi eğlenceli bir eğilimin içine sokulmadan kolaylaşmanın mükemmel bir yöntemidir.

Yapamadığın şeyi yap

Maraton sezonu gelenleriyle, yapamayacağın şeyi yapmak için hiçbir zaman daha iyi bir zaman olmadı. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce koşucu ile ortaklaşa yapılmış olan Adidas Ultra Boost 19, koşunun en zoru üretildi, bu yüzden neden bir yarışa girmiyorsunuz? İster tam bir şişmiş demir adamın 5 bin olup olmadığı, hiç olmadığı kadar iyidir, yanı sıra yeni yılın yanı sıra, kendinizi zorlamak için harika bir yöntemdir.

15 Aralık’ta yayınlanacak, ADIDAS Ultra Boost’a 19 ‘Lazer Red’ in aşağıdaki yorumlarda ne inandığını anlamamıza izin verin! İlişkili Haberlerde, Thrones’un oyunu X Adidas Ultra Boost ‘Gece Saati’ Yeniden Çalışan Continental Outsole!

Bazı yepyeni Adidas sıcağını patlatmaya inanıyorsanız, en sonları incelediğinizden emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post