PUMA tarzı biniciyi nasıl şekillendirir “Ride On”

Puma, bu sezon tüm zamanların klasiklerinden birine Puma Style Rider “Ride On” için güveniyor. 80’lerde oyuna tamamen egemen olan hızlı biniciyi, Alman devinin imza futro estetiğinin ideal temsili ve burada tam olarak nasıl stil yapmanız gerektiği!

Temiz açık gri bir tabana sahip olan nefes alabilen uyum, destekleyici süet ve kontrastlı mavi ve siyah renklerle süslenmiş deri panellerle kaplanmıştır. Çevre dostu ve kırmızı aksanlar da aynı şekilde vintage bir görünüm için görünürken, topuktaki gümüş tonlar pratik bir alan yaş hissi sunar.

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Bu stile uygun olarak, Pamuk’taki Axel Arigato Tori Hoodie ile stil binicisi “Ride” i eşleştirdik. Bu, fitness eğitmenlerini, temiz gri tabanının yanı sıra kırmızı ve uygun olanı tamamen vurgulayan mavi tonları ile mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu parça daha sonra eşleşen Axel Arigato Tori eşofmanları ile tamamlandı, şeftali ve krem ​​gibi bir araya geliyor.

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Tabii ki, burada kalmak için ıslak ve rüzgarlı kış mevsimi ayları ile, Burgundy’deki Aimé Leon Dore Waffle Örgü Beanie’nin yanı sıra büyük bir siyah paltoya ihtiyacımız vardı. Bu şapka, Unisphere yama cephesine ve merkeze sahip olması nedeniyle özeldir ve sokak giysileri hayranlarını hem yaşlı hem de yeni memnun edeceğinden emin olan geleneksel görünümü ortaya çıkarır.

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Görünümü sonlandırmak için, stil binicisi “Ride On” topukunda ince ama çarpıcı gümüş yamayı tamamlamak için gümüş mücevherler gereklidir. Halkalar, bilezikler veya kolyeler olsun, bunu bir araya getirmek için biraz bling yeterlidir.

Henüz koparmadıysanız, Puma tarzı binicinin “Ride On” nun Boyut’tan en iyi sunulduğunu keşfetmekten memnuniyet duyacaksınız. Geleneksel ve çağdaş arasındaki ideal kombinasyon, bu kaçırılmaması gereken bir rotasyon önemlidir! Hangi parçaları eşleştireceğinizi anlayalım ve en son ve en büyük spor ayakkabı haberleri ve sürümler için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

INT’L Nakliye

Şimdi satın al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post