Off-White X Nike Air Max 90 “Üniversite Red” nihayet bu yaz

nihayette bıraktığımızda, ilk beyaz X Nike Air Max 90 “Üniversite Red” Aralık 2018’de bir göz attığımızda, biliyoruz. En çok uzakta bir polis olduğu için. Bir ton sızıntıdan ve çok daha fazla söylentilerden sonra, gerçek bir sürüm için umudumuz yavaş yavaş azaldı, ama şimdi, sıcak bir şekilde beklenen virgilin Abloh spor ayakkabının nihayet düşmesi gibi görünüyor.

Louis Vuitton Menswear Tasarımcısı’nın diğer AM90’ları gibi aynı kazanma formülünü takiben, “Kırmızı Üniversite”, lateral ve medial tarafın swoosh’una vuran ve “Hyap Jade” vurgulanan “Parlak Mango” ile ateşli bir gölgede boyanır. Bir dizi ultra premium malzemeden döşenmiş, aldığı kadar rahat bir havanın midsolünün üstüne oturur.

SneakerFiles üzerinden görüntü
Sneaker dosyalarına göre, Virgil, modeli otuzuncu yıldönümünün kutlanmasında “Üniversite Red “ini düşürecek. Ayrıca, o modelin otunu kutlamak için White-White X Air Jordan 5 “Black Metallic” ı başlatacaktı, bu yüzden ileride oldukça yoğun bir yıl geçirdiğini söylemek güvenli.

Şimdi tüm önemli sürüm tarihi için. Off-White X Nike Air Max 90 “Üniversite Kırmızı” istiyorsanız, Söylentiye, bu yaz bir ara düşeceğini söylüyor. Belirli bir tarih henüz onaylanmadı, bu yüzden en son güncellemeler için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! İlgili haberlerde, NIKE “Çift Swoosh” koleksiyonu, beyaz olmayan vibeslerle sızıyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post