Footpatrol X Rimo, Londra’nın spor ayakkabı topluluğunu düşündüğünüzde, bu işbirlikçi kapsül

ile oyunda 20 yılı kutluyor, Footpatrol’u düşünmemek zor. 2002 yılından bu yana, Footpatrol bize yıllar boyunca en taze görünümümüzü görmemizi ve hissetmemizi sağlamak için bize en iyi spor ayakkabı, giyim ve aksesuar tedarik ediyor. Oyunda 20 yılı anmak için Footpatrol, Tokyo doğumlu grafik tasarımcı Rimo ile bir dizi sokak kıyafeti görünümü üretmek için bir araya geldi.

Footpatrol üzerinden görüntü
Bu yıldönümü ilham alan koleksiyon, bir dizi eğlenceli grafik ve logo ile birlikte gelen hoodies ve tişörtler sergiliyor. Footpatrol gaz maskesi gibi tanıdık ve ikonik imzalar “20” tarzı grafik eklemelerde çalışılır. Buna ek olarak, diğer tasarımlar bir sanatçının hem Londra hem de Paris mağazaları hakkındaki izlenimini içeriyor.

Footpatrol üzerinden görüntü
Footpatrol’ün varlığının doğası gereği Parisli olduğu göz önüne alındığında, bu menzil, her iki Footpatrolün yerleri arasındaki ortak birliği sembolize etmek için kırmızı ve mavi tonlardan oluşan bir varyant sunuyor. ‘Unity’ tee adlı belirli bir tişört, gaz maskesi ve el sıkışan iki kırmızı ve mavi renkli figür sergiliyor.

Bu sınırlı sayıda kapsülle başa çıkma şansına sahip olmak için, kayıt olmak için Footpatrol’un web sitesine gittiğinizden emin olun! Diğer yandan, çalışmalarda bir Supreme X Burberry işbirliği mi?

Footpatrol üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post