Ürdün 1 ‘Nötr Gray Volt’ bu yaz piyasaya sürülüyor

Ocak ayında Ürdün 1 ‘Nötr Gray Crimson’ lansmanı 2019’un en hızlı satış ayakkabıları arasında hatırlanacak. Nihayetinde anında bir çıkışa yol açan bir ton hype vardı ve eBay’deki listeleri çok fazla gezdirdi. Birkaç ay ve bu çarpıcı renk (yukarıda resimde) hala 200 £ ‘dan fazla satılıyor.

Neyse ki, o zamanlar kaçıranlar için biraz teselli olabilir. Birkaç rapora göre, bu yaz raflara çarpıyor! Ürdün 1 ‘Nötr Gri’ şimdi Volt aksanlarıyla geri dönüyor – bunlar bir öncekinden çok daha fazla göz alıcı olabilir mi?!

Burada gösterilen görüntüler, önceki tarzda bulunan aynı kaliteli işçiliği göstermektedir. Bu, yan duvarda dokulu deri panellerle birlikte tüylü süet kullanımıdır. Benzer bir renk engelleme teması, o atomik yeşil renklere karşı gri ve siyah panellerle kullanılır.

Bu görüntüler tamamen mock-up’lar ve taklitler olduğu için çok kendinden geçmiş olmayın. Nike henüz gerçek ayakkabıyı tanıtmadı. Bununla birlikte, bu Temmuz ayında yaklaşan bir çıkış tarihi bekleniyor.

Jordan 1 Nötr Gri Volt (555088-070), SS19 koleksiyonu için birkaç hiper renkten biridir. Bu, bu sabah beklenmedik bir şekilde piyasaya sürülen Jordan 1 Orta ‘Gri Kırmızı’ da dahildir! Nike UK’de hala boyutlar sunulduğundan kaçırmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post