Sean Wotherspoon X Adidas ZX 8000 “Süper Dünya”

Sean Wotherspoon X Adidas ZX 8000 “Super Earth”, bir süredir radarımızda – tam olarak yedi ay. İlk olarak iki tur kurucu ortağı resmi Instagram hesabında alay etti, şimdi bize en iyi görünümümüzü vermek için geri döndü ve dürüst olmak gerekirse, daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor.

Uyumsuz eğitmen trendini tamamen farklı bir seviyeye taşıyan Wotherspoon’un ZX 8000’i ele geçirmesi saf deliliktir. Tartan, trefoils ve bütün bir lotta dikişten oluşan, büyük çıkışını bu yılın başlarında süperstarında yapan çiçek baskısı nakışını bile bulacaksınız.

Sean Wotherspoon üzerinden görüntü

Sean Wotherspoon üzerinden görüntü
% 100 bitki bazlı malzemelerden üretilen ve atık minimize edici yöntemler kullanılarak üretilen Adidas ayakkabısı, Amerikan moda tasarımcının her şeye olan sevgisinden etkileniyor-2018’de Nike Air Max 97/1’i yarattığında sahip olduğu ilham kaynağı .

Muhtemelen “W” mektubunun bir parçası olarak açgözlü A-ZX serisinin bir parçası olarak başlatılması bekleniyor, Sean Wotherspoon X Adidas ZX 8000 “Super Earth” hakkında daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun. ! Bu çılgın işbirliği hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve ilgili haberlerde, hisse senedi numaraları sadece Yeezy Boost 350 V2 “Bred” için sızdı!

Sean Wotherspoon üzerinden görüntü

Sean Wotherspoon üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post