Nike Air Max 270 reaksiyon geometrik özet, bu sonbaharın

kendini ifade etmenin sınırsızlığını kontrol etmesi gerekirse, Nike Air Max 270 Reaksiyon Geometrik Özet, en renkli ve iyi inşa edilmiş spor ayakkabılardan biridir. Şimdi en iyi pazar.

Siluet, şu anda Nike’ın birçok belirgin siluetinin 2’sinin birleşmesidir, React ve Air Max 270. Sakınd ve temiz bir üst üretmeye yardımcı olan hafif, katmanlı bir gözetleme malzemesinden inşa edilmiş bir üst ile. Bu, kullanıcıya bütün gün, rahat bir aşınma sağlayan topuğa konturlayan bir yaka ile birleştirilir.

Tüm bunlar, Air Max 270’de keşfedilen hava sistemi ile kaynaşmış bir reaksiyon orta tabanının üstünde oturuyor. Bu kombinasyon, bu olağanüstü ayakkabının günlük giyilebilirliğini daha da iyileştiriyor. Beyazın tek renkli bir tabanına sahip olan bu, güçlü menekşe hitleri ve üst kısımlardaki sarı ile kaplanırken, bir yeşim, çamurluk ve topuk tezgahının etrafına yöntemi sarar.

Şimdi Nike’da mevcut olan ve 140 £ ‘da perakende satış yapan Nike Airâ Max 270 React Geometric Abstract, önümüzdeki serin aylarda sallanmanız için en iyi spor ayakkabılardan biri. En iyi haberlerin yanı sıra spor ayakkabı topluluğunun sürümleri için tek sağlayıcıya kilitli tutun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post