Tek tedarikçinin en yeni uygulama güncellemesi yeni özelliklerle doldurulmuştur!

Uygulamamıza 2018’de tam bir yenileme verdiğimiz için, binlerce ve binlerce spor ayakkabı, en son ve en büyük hiper eğitmenleri kopyalamak için günlük olarak kullanıyor. Bununla birlikte, ilerledik ve uygulamaya başka bir taze yalamak verdik ve şimdi paylaşmak için çok heyecanlı olduğumuz taze özelliklerle dolu!

Her zaman topluluğumuzu dinliyoruz, bu yüzden geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir özellik varsa, fikirlerinizi göndermek için bize özellikler@thesolesupplier.co.uk adresinden e -posta gönderdiğinizden emin olun. Söylediklerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!

INT’L Nakliye

Şimdi İndirin

Uygulama simgeleri

Hepimiz klasik tek sağlayıcı logosunu seviyoruz, ancak işleri biraz değiştirmek istiyorsanız sırtınızı aldık. En son uygulama güncellemesi için, kullanabileceğiniz bir dizi yepyeni simge tanıttık. Air Jordan 1 ve Yeezy Artışı 350 V2 gibi tercih ettiğiniz silüetlerden, çakıl deri ve tereyağı süet gibi yeni malzemeleri kaydıracak şekilde, kalbinizin içeriğine göre özelleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken uygulamaya gitmek, en iyi köşedeki profil simgesine dokunmak, “uygulama logosu” tuşuna basın ve sonra ne istersen seçebilirsiniz. Çok yakında çok daha fazla seçenek ekleyeceğiz, bu yüzden kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

INT’L Nakliye

Şimdi İndirin

Karanlık mod

Bu günlerde karanlık mod tüm öfke. İster işleri abartılı tutmak isteyin, isterse sadece “Triple Black” lerin hayranı olun, nihayet resmi uygulamamıza gizli kurulumu tanıttık.

Uygulama otomatik olarak iPhone’unuzun mevcut temasına uyum sağladığı için burada hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yoktur. Eğer zaten karanlık moddaysanız, o zaman iyi olursunuz!

INT’L Nakliye

Şimdi İndirin

Sosyal kalmak

Ve son olarak, spor ayakkabı topluluğunu uygulamamızla sosyal tutmak istiyoruz, bu nedenle Facebook dahil olmak üzere bir dizi platformda tercih ettiğiniz (veya çok fazla olmayan) krepleri paylaşmanıza izin verecek bir sürü yeni sosyal özellik çıkardık. Instagram ve Twitter.

Bu, gelecek sürümlere olan sevginizi göstermenin gerçekten şaşırtıcı bir yolu. Buna erişmek için tek yapmanız gereken, yeni bir Nike Dunk Low veya yaklaşan bir Adidas Ultra Boost olsun, uygulamada seçtiğiniz ayakkabıyı bulmak, en iyi köşeyi yapmak için gidin ve bir grup gösterilecek Bu ayakkabıyı paylaşmanın yeni yolları!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post