Reebok X Snaeez Dergi Kulübü C’den elde edilen kârın% 100’ü Mayıs ayında başlatılması planlanan BLM’ye

bağışlanacak, yaklaşmakta olan Reebok X Snaeeze Dergi C Club C nihayet onaylanmış bir çıkış tarihi aldı ve güvenlidir. Çok sayıda spor ayakkabının bu çifti hevesle beklediğini söyleyin. İki marka ayrıca işbirliğinden elde edilen kârın% 100’ünün #BlackLivesMatter Vakfı’na bağışlanacağını duyurdu.

Reebok aracılığıyla görüntü
Hem Reebok hem de NYC merkezli sokak tarzı dergi kült benzeri takiplere sahiptir, bu da bu işbirlikçi çabayı sokak kıyafeti hayranları için bir zorunluluktur haline getirir. Temiz Club C silueti, premium bir görünüm ve his için beyaz deri ile süslenmiştir, siyah detaylar işleri ince ama etkili tutar. Sneeze’nin ünlü logosu yan tarafta yer alırken, Reebok’un zamansız markası Dil sekmesine işlem görüyor.

Ayakların altında, beyaz kauçuk taban birimi, bu şehir adımlarının gün boyu rahat kalmasını garanti etmek için üst düzey yastıklamayı gizler. Görünüm, bunları bir süredir en iyi Reebok işbirliklerinden biri haline getiren iki tonlu dantellerle tamamlandı!

Reebok aracılığıyla görüntü
Reebok X Snaeez Dergi Club C’yi kopyalamak istiyorsanız, 11 Haziran’da bir avuç satıcıya düşmelerini bekleyebilirsiniz, bu yüzden hazır olduğunuzdan emin olun. Bu arada, en son ayakkabı haberleri için tek sağlayıcıya kilitli kalın! Siz buradayken, bu hafta düşen en iyi 12 spor ayakkabıya göz atın.

Reebok aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post