Bir Ninja X Adidas işbirliği yakında geliyor!

Muhtemelen Richard Tyler Blevins adını hiç duymadınız, ancak çevrimiçi takma adını duyduğunuzda, tam olarak kimden bahsettiğimizi bileceksiniz. ‘En etkili insanlar’ zamanlarından biri olarak taçlandırıldı; 2019 yılının Ninja, dünyanın birçok başarılı oyuncularından biridir. 22 milyondan fazla abone ve neredeyse 2 milyar toplam görüşle, bir hane adı. Microsoft ile bu ayın başlarında sadece mikser platformlarında akış yapmak için bir araya geldikten sonra, şimdi Adidas’tan başkasıyla bir işbirliği yapmak için Twitter’a götürüldü!

Bu ortaklık ilk başta oldukça sıra dışı görünse de, eğer düşünürseniz, çok mantıklı. Üç şerit, özünde, spor merkezli bir etikettir ve eSporlar günler devam ettikçe daha da büyürken, bu oldukça doğal bir harekettir. Aslında, Şubat ayında Nike, ‘Video Oyunlarının La Lakers’ı oluşturmak için on altı eSpor takımına sponsor oldu.

Teaser’da Ninja, “Yo, neler oluyor çocuklar? Ninja burada.” Yayın bir “yarın. 14:00 cet. Mesaj” tarafından bozulmadan önce; Bu, Adidas’ın onlarca yıldır kullandıkları imza Adineue yazı tipinde yazılmıştır. Şu anda, Ninja X Adidas işbirliği hakkında başka hiçbir şey bilinmemektedir, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Pratik olarak Pic.twitter.com/enollii56u

– ninja (@ninja) 26 Ağustos 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post