Geçen Pazartesi Boston Maratonu ve köşede Londra Maratonu ile bu maratona hazır spor ayakkabılarla

koşarak yere vurun, maraton sezonunun gerçekten burada olduğu gibi iyi olduğunu belirtmek risksizdir. Neredeyse otuz mil uzunluğunda, koşu tam olarak fiziksel olarak nasıl olduğunuzla ilgili zihinsel dayanıklılığınızla ilgilidir, ancak yarış gününde doğru fitness eğitmenine sahipseniz yardımcı olur!

İster sıradan bir koşucu ister tecrübeli bir gazi olun, yanlış ayakkabıları kullanıyorsanız, bir koşu çok daha uzun görünebilir. Bununla birlikte, en iyi on maratona hazır spor ayakkabının bir listesini derledik, böylece yere çarpabilirsiniz!

Nike Zoom Pegasus Turbo ‘Obsidian Mist’

Breaking2 denemesi sırasında seçkin koşucular için tasarlanan Nike Zoom Pegasus Turbo ‘Obsidian Mist’, hız için büyük yükseltmelerle olduğu gibi anladığınız pegasus. Açık mavi bir renk şemasında boyanmış olan, nihai kilitleme uyumu için inanılmaz derecede güçlü flywire kabloları olan yarı saydam bir üstten üretilmiştir. Tüm Nike Koşu Ayakkabılarımızı arayın.

Adidas Ultra Boost 19 ‘Çekirdek Siyah’

Dünyanın dört bir yanındaki koşucuların yardımıyla yapılan Adidas Ultra Boost 19 ‘Core Black’, hareket dokuma teknolojisiyle yapılan kesintisiz bir Primeknit üst kısmına sahiptir ve ayağınızı koşarken aynı şekilde tutarken size streç sağlar. Her adımda rakipsiz bir konfor için tam uzunlukta bir artış orta tabanı da aşağıda yer alır.

Nathan Bell x Nike Zoom Fly Sp Hızlı ‘Pembe Köpük’

En zor tempo koşularınızın taleplerini karşılamak için tasarlanmış, uzun koşuların yanı sıra yarış gününde, Nathan Bell X Nike Zoom Fly SP Quick ‘Pink Foam’ görsel sanatçı Nathan Bell ile ortaklaşa yapıldı. Kendinizle rekabet olarak koşmayı kutlayan elle çizilmiş grafiklere sahip olan bunlar, kesin bir polis.

Adidas Ultra Boost ‘Triple Beyaz’

Birçok spor ayakkabı tarafından tüm zamanların en ikonik spor ayakkabı ve sporcular tarafından şimdiye kadar yapılmış en iyi koşu ayakkabısı olarak kabul edilen Adidas Ultra Boost ‘Triple White’, konforu ve en iyi çalıştırma için yüksek performanslı yeniliği birleştirir his. Ayağınızın değişen şekline uyum sağlayan bir primeknit üst kısmına sahip olan bir artış orta tabanına benzer şekilde aşağıdaki özellikler.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Kalkan ‘Zeytin Flak’

Elemanlara hükmetmek için yapılan Nike Air Zoom Pegasus 35 Kalkanı ‘Zeytin Flak’, havaya rağmen güvenle koşmanızı sağlayan bir su itici bir üste sahiptir. Bir dantel geçiş sistemi, nihai kilitleme uyumunun yanı sıra özel olarak formüle edilmiş bir kauçuk orta taban, ıslak yüzeylerde ideal çekiş için yöntemini aşağıda yapar.

Pharrell Williams x Adidas Solar Hu Glide ‘Cny’

Pharrell Williams’ın kendisi ile ortaklaşa yapılan Pharrell Williams X Adidas Solar Hu Glide ‘CNY’, pürüzsüz ve akıcı bir görünüm için havacılık ve uzay mühendisliği stilinden etkileniyor. Çin Yeni Yılı’nı kutlayan destekleyici bir istikrar rayı, düzgün ve enerjili bir çalışma için çok yönlü dış taban ile duyarlı destek orta tabanıyla çalışır.

Nike Efsanevi React Flyknit 2 ‘Siyah’

Nike Efsanevi React Flyknit 2 ‘Black’ den hiçbir tür daha gizli olamaz. Selefinden bir adım yukarıda, minimal, destekleyici bir tasarımla ayağınıza kontur yapan yeniden işlenmiş bir Flyknit üstü ile güncellendi. Swoosh’un yeni reaksiyon köpüğü aynı şekilde yöntemini yumuşak, duyarlı ve çalışabileceğiniz sürece süren rahat bir şekil için aşağıya indirir.

Adidas Alphaedge 4d ‘Beyaz’

Bir çift fütüristik koşu ayakkabısı arıyorsanız, Adidas Alphaedge 4D ‘Beyaz’. Yıllarca süren sporcu verilerinin yönlendirdiği bir stil olan tam bir Primeknit üstü, kullanıcılara esnek bir uyum sağlarken, rakipsiz konfor ve unutulmaz yanıt verme için 3D baskılı bir orta taban özellikleri aşağıda.

Nike Vaporfly% 4 Flyknit ‘Parlak Crimson’

Dünya standartlarında maratonların titiz ihtiyaçlarını karşılamak için inşa edilen Nike Vaporfly% 4 Flyknit ‘Bright Crimson’ rekor kıran hız için tasarlanmıştır. Flyknit, nefes alabilen destek için üst kısımları süslerken, duyarlı köpük ve tam uzunlukta karbon plakası 26.2 mil boyunca inanılmaz enerji getirisi sağlar.

Adidas Ultra Boost Orta ‘Işık Granit’

Hem şehir sokaklarında hem de pistte uzun koşular için yapılmış olan Adidas Ultra Boost Orta ‘Işık Granit’, ek ayak bileği desteğinin yanı sıra çakıl ve diğer enkazları uzak tutmak için orta kesim yakalı bir yaka bulunur. Yumuşak ve esnek bir Primeknit üstü, koşarken ayağınızın şekline uyum sağlarken, duyarlı bir destek orta tabanı ekstra konfor ve daha yumuşak bir adım sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post