Güzel Kicks x Adidas Ultra 4D “İyi Günler” bu hafta düşüyor!

Geçen ayın sonuna ilk bakışımızla uyumlu olan sıcak beklenen güzel vuruşlar x adidas ultra 4D “İyi günler” bu hafta son olarak düşüyor! 2019’da tanıtılan “Woodstock” un manevi halefi, bu San Fran Brand’ın ilk Futurecraft 4D ayakkabısı ve tacı şimdiye kadarki en iyisi olarak alabilir.

Rahat bir çorap benzeri Primeknit üstü, 2016’dan NMD R1’lerine geri dönen bir kravat boyası temasıyla süslenmiştir. Güzel Kicks mahallesinde büyük bir işlevi oynayan bir desen, mat siyah bir şekilde çevrilidir. Kafes, ek destek için arkaya sarılan pürüzsüz bir topuk tezgahına ek olarak. Ortak markalı, her ayakkabının dillerini, Adidas Three Stripes logosu ile süslenmiş sola ve parlak kırmızı bir NK konuşma balonuna sahip olan doğru olanla süslüyor.

Güzel Kicks aracılığıyla resim

Güzel Kicks aracılığıyla resim
Aşağıda, tamamen siyah bir şemada yapılan bir Futurecraft 4D orta taban keşfedeceksiniz. Karbon ile ortaklaşa yapılan karmaşık kafes yapısı, her adımda mükemmel miktarda konfor sunar ve tasarımı sonlandırır.

Nice Kicks X Adidas Ultra 4D “İyi Günler” hakkında sevmeyecek ne var? Nice Kicks web mağazasında çok sayıda tamamlayıcı kıyafet ve 12 Mart’ta aksesuarlarla birlikte azalmaya hazırlanıyor, kısa bir süre sonra dünya çapında bir sürüm bekleniyor. Bunları bu sezon kişisel koleksiyonunuza ve ilişkili haberlerde ekleyip ekleyemeyeceğinizi anlayalım, Adidas Ultra 4D “Miami Hurricanes” yakında geliyor!

Güzel Kicks aracılığıyla resim

Güzel Kicks aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post