Kupa Alanı Nasıl Polis Memuru X Air Jordan 1 “Chicago”

İşte bu. Aylar ve aylar sonra hiçbir şey sızdırmaz, ancak teaser’lar, sıcak beklenen Trophy Space X Air Jordan 1 “Chicago” son olarak burada. Birçok spor ayakkabı tarafından şimdiye kadar yayınlanan en iyi AJ1’lerden biri olarak kabul edilen Michael Jordan’ın oğlu Marcus ile ortaklaşa yapıldı ve 1985 NBA All-Star Oyunları sırasında MJ’ye konan görünen “donma” dan motivasyon alıyor. Eğer 10 Şubat’ta yarın düştüklerinde bunları polis memur olmak istiyorsanız, işte böyle.

Açıkçası, 80’lerde oyunu tek başına değiştiren efsanevi “Chicago” a saygı, Trophy Room’un Air Jordan 1, aynı ikonik renk planına uyuyor, ancak vintage bir vibe için biraz yıpranmış bir görünümle. Beyaz deri bir taban üzerinde çalışan güçlü kırmızı paneller, yöntemlerini ayakkabı boyunca yapar, burada da siyah aksanları da keşfedersiniz. Beyaz dikiş, ekstra bir kontrast popu sunarken, “Söylentiye Hasta” ile dekore edilmiş mavi dantel, şüpheli olaya bir serif yazı tipi stili başını sallıyor.

Aşağıda, aynı şekilde vintage bir estetik için beyaz bir Nike Air orta tabanı keşfedeceksiniz. Bu daha sonra, Collab’s Inspo’ya geri dönen yarı şeffaf bir kauçuk dış tabanla kaplıdır ve her şeyi yuvarlamak, yıldızların biberlenmiş yıldızları olan derin mavi bir renk tonuna batırılmış özel bir baskı kutusudur.

Eğer kupa alanı x nike air jordan 1 “Chicago” isterseniz, o zaman dinlemeniz gerekir. Dünya çapında sadece 12.000 çiftle sınırlı olan polis memurunun tek yöntemi, saat 10:00 ve EST arasında kupa alanı web sitesi aracılığıyla resmi çekilişe girmektir, bu yüzden 15:00 yanı sıra 16:30 İngiltere’de tam burada. Kazananlar birkaç saat sonra 22: 23’te maruz kalacaklar, bu yüzden bu e -postaları incelemeye devam ettiğinizden emin olun! Bunlara gidip gitmeyeceğinizi ve buradayken, Air Jordan 1 HI ’85 “Nötr Grey” de tam olarak nasıl polis memuru olacağınızı anlayalım!

Kupa Odası üzerinden Görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post