Yaratıcı mahalleler çıplak X New Balance 725 ve 1080v11 Ortaklığı

Sportswear Devasa Yeni Denge, son yıl boyunca sevilen ortaklıklar dalgası nedeniyle bugün spor ayakkabı sahnesinin ön saflarında kalmaya devam ediyor. Yıl kapanmadan önce bir aydan az kalırken, Miras markasının hala sunabileceği çok şey var. Bugün, Kopenhag doğumlu bir perakendeci olan Naked’e önemli ölçüde katkıda bulunan ilham verici yenilikçi mahallelerdeki ışığı kullanıyor.

Bu ekip için, Naked X New Balance “Topluluğu” paketi, yeni yaşam 725’in yanı sıra koşu dostu 1080v11’e hizmet ediyor. Her iki teklif de orijinal tasarımlarını koruyor, NB725’ler birbirine uyuyor, deri kaplamaların yanı sıra NB1080v11’in taze köpük X orta taban.

Çıplak
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Çıplak
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Renk paletlerine gelince, New Balance 725, “deniz tuzu” ve “UV Glow” renklerinin yanı sıra “deniz tuzu” ndaki New Balance 1080v11 ve “bulut kremi” gibi bir karışıma sahiptir. Naked Copenhagen, dantel ipuçlarının yanı sıra dantel ipuçları ile markasını ince tutar ve yanlardaki NB imzası “N” logoları hala her zamanki gibi mevcuttur.

Naked X New Balance “Topluluk” paketinin görünümünü seviyorsanız, iki ayakkabı topluluğu 16 Aralık’ta küresel olarak yayınlanıyor. Mevcut New Balance işbirlikleri için tam burada tek satıcıda kilitli kaldığınızdan emin olun. Daha sonra, United Arrows X New Balance 550 collab, temiz bir nötr renk kazanıyor.

Çıplak
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Çıplak
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post