Şimdiye kadar bir sonraki Tom Sachs X Nike Mars Çim Sneaker

hakkında şimdiye kadar anladığımız her şey, şüphesiz bir gölge olmadan, Tom Sachs x Nike Mars Lawn 2.0, 2017’nin en popüler damlalarından biriydi, şimdi, Bricolage sanatçısı, bir sonraki Swoosh spor ayakkabısı için bir teaser fragmanı yayınladı ve burada kesinlikle anladığımız her şey.

Tom Sachs X Nike Mars Lawn Overshoe olarak adlandırılan spor ayakkabı, “Paradoks Mermi” videosunun on dört ikinci işareti etrafında gerçekten görülebilir. Kumlu, neredeyse diğer dünya manzarasının ortasında uzanan ayakkabı, Adidas Yeezy 950 gibi yüksek bir üst ay çizme şeklini ele alacak gibi görünüyor.

Aynı şekilde, yüce kilitleme deneyimi için geleneksel bir bağlama sisteminin bulunduğu yerde iki kayış işlev görecek ve birçoğu muhtemelen React Boyut 87 gibi reaksiyon teknolojisini kullanacak. tıpkı Tom Sachs X Nike Mars Lawn 2.0 gibi, güçlü bir kırmızı hediye ile açık mavi olduğu gibi.

Başlangıçta perakende satışa yaklaşık 350 £ için ima edilen, Tom Sachs X Nike Mars Lawn Overshoe, maliyet artışı alacak ve maliyet etiketi 430 £ civarında olduğu söylentiliyor. Buna ek olarak, ayakkabı bebeğin boyutlarının yanına düşecek, bu yüzden kendi astronotunuz varsa, aynı zamanda çıkarabilecekler.

Bu ay dünyaya inmek için ayarlanmış, aşağıdaki yorumlar bölümünde Tom Sachs X Nike Mars Çim Overshoe hakkında ne inandığınızı anlayalım! İlişkili haberlerde, NASA bir spor ayakkabı yapsaydı nasıl olurdu?

Yepyeni Nike Heat’e girmeye inanıyorsanız, en sonuncuyu sonunda incelediğinizden emin olun. Giyim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post